HomeAutomobiliai

Nauji „Honda“ automobiliai

Nauji „Honda“ automobiliai

Japonų automobilių gamintoja „Honda“ yra trečioji pagal dydį visame pasaulyje. Ši kompanija gali pasigirti ne tik įspūdingais pardavimų rodmenimis, ta

Ar maži automobiliai pavojingesni už didelius?
Lietuvos „Metų automobilis 2010“ – „Subaru Legacy“
Top 10: brangiausi pasaulio automobiliai

Japonų automobilių gamintoja „Honda“ yra trečioji pagal dydį visame pasaulyje. Ši kompanija gali pasigirti ne tik įspūdingais pardavimų rodmenimis, tačiau yra nusipelniusi ir  patikimiausio automobilio titulo. Tai buvo įrodyta  ir  šių metų „What Car?“ bei „Warranty Direct“ automobilių patikimumo tyrimuose – „Honda“ automobilių gamintoja nurungė visus varžovus. Rezultatų lentelės viršuje stabiliai įsitvirtino būtent ši kompanija ir jai suteiktas itin geras patikimumo koeficientas. Ši automobilių gamintoja neužmiega ant laurų ir vis kuria naujus modelius, stengdamiesi atitikti įvairiausių vartotojų lūkesčius.

Štai beveik prieš metus rinkoje pasirodė naujasis ketvirtosios kartos Honda CR-V, kuris Lietuvoje sulaukė nemažai dėmesio.  Honda CR-V  tai  SUV klasės visureigis, tinkamas visai šeimai, kuris ne tik smagus, bet ir praktiškas. Šis automobilis  tinka ne tik šeimos kelionėms, tačiau ir mėgstantiems greičio pedalą.  Žiemą su keturiais varomaisiais ratais CR-V įsibėgėja netgi greičiau nei sportinis automobilis. Jo gamintojai teigia, jog  palyginti su jo galingumu, šis auto  itin ekonomiškas – “neryja” tiek degalų kaip įprastas visureigis. Na, o šiais laikais, kai degalų kainos itin kandžiojasi, norėtusi tuo tikėti… Šis miesto visureigis pagamintas pagal europietišką kokybės sampratą ir atitinka tobulus japoniškus standartus. Taigi, netgi duobėtuose keliuose jausitės patogiai kaip sedane ir užtikrintai kaip visureigyje.

Na , o štai rudenį, deja, po kol kas tik JAV rinką pasieks naujasis Honda Accord modelis. Nors Accord buvo vienas labiausiai parduodamų „Honda Motors“ modelių, tikimasi, jog šis, netrukus pasirodantis Accord bus dar daugiau prabangenis, tobulesnis bei dinamiškesnis iš visų savo Accord`ų 37-ių metų istorijoje. Kaip teigia  „Honda Motors” atstovai, naujajame „Accord“ sudėtos pažangiausios automobilių gamybos technologijos: nuo patobulintos važiuoklės iki galingo „Type S“ modelio sportiško dyzelinio variklio, nuo pažangių automatinių saugos priemonių iki ištobulintos pakabos ir naujų „Bi-HiD“ žibintų. Pirkėjai galės rinktis iš dviejų šio modelio tipų: sedano ir kupė. Jis šiek tiek lengvesnis ir maženis už dabartinį Accord, o naujojoje versijoje bus galima išvysti švelnesnes linijas bei daugiau tarpusavyje derantį dizainą.  Ekologijos šalininkus šis naujasis modelis taip pat turėtų pradžiuginti: kadangi, kaip jau minėta anksčiau, bus galima rinktis ir hibridinį variantą.

Norėdami sužinoti daugiau apie naujus Honda automobilius spauskite čia.