HomeAutomobiliai

Gali atsirasti BMW M7

Gali atsirasti BMW M7

Iki šiol apie septintosios klasės BMW, aprūpintą M modifikacija kol kas buvo tik svarstoma. Gamintojas ne kartą atmetė inžinierių siūlymus šiam projek

OnlyBmwNight EP.4
Greičiausių universalų Top10
Slalomas Narvydiškių aerodrome 09-11

Iki šiol apie septintosios klasės BMW, aprūpintą M modifikacija kol kas buvo tik svarstoma. Gamintojas ne kartą atmetė inžinierių siūlymus šiam projektui, tačiau galiausiai nusileido.

Panašu, kad BMW į savo M modifikaciją turinčių modelių sąrašą ruošiasi įtraukti 7 klasės BMW. Ilgai atmetinėjęs inžinierių siūlymus gamintojas sutiko su argumentu, jog BMW privalo turėti konkurentą „Mercedes – Benz S63 AMG“ modeliui.

„Norime sukurti automobilį, kuris būtų konkurencingas tarp galingiausių šios klasės atstovų. Kol kas šios nišos BMW nebuvo išnaudojęs“, – sakė M divizijos vyriausiasis inžinierius Albertas Biermannas.

Pritarti nenorėjo ir kitiems M modeliams

Kol kas BMW vadovybė dar netarė galutinio žodžio, pritariančio „M7“ atsiradimui, tačiau manoma, kad verdiktas bus palankus inžinierių siūlymams. Praeityje skeptiškų koncerno valdžios vertimų buvo sulaukę ir kiti M modeliai. „X5M“ ir“ X6M“ kelią konvejerio link skynėsi taip pat sunkiai, tačiau tapo serijiniais modeliais.