HomeNaujienos

BBC užrakino „Top Gear“ biurą, kad Jeremy Clarksonas nieko neišsineštų

BBC užrakino „Top Gear“ biurą, kad Jeremy Clarksonas nieko neišsineštų

Iš laidos apie automobilius „Top Gear“ atleistas Jeremy Clarksonas atskleidė, kad BBC užrakino kabinetus, kad grįžęs apsukti paskutinio rato laidoje j

Lietuviškai išleista pirmoji „Top Gear“ vedėjo knyga „Tik nestabdyk manęs!“
„Top Gear“ laidos filmavimo metu sudužo karinis sraigtasparnis
Mažiausias pasaulyje automobilis

Iš laidos apie automobilius „Top Gear“ atleistas Jeremy Clarksonas atskleidė, kad BBC užrakino kabinetus, kad grįžęs apsukti paskutinio rato laidoje jis nepasiimtų jokio suvenyro, rašo „The Telegraph“.

Prieštaringai vertinamas buvęs vedėjas sakė, kad gerklėje jautė gumulą, kai paskutinį kartą ėjo pro vartus į garsiąją lenktynių trasą. Daugiau jis ja tikriausiai nebevažiuos – praėjusią savaitę čia atvyko tik apsukti ratą dėl labdaros. Renginio metu buvo surinkta 100 tūkst. svarų sterlingų „Roundhouse“ labdaros fondui, kuris remia neturtingą jaunimą.

„Top gear“ kilnojamas biuras buvo užrakintas, kad negalėčiau pasiimti net mažiausio suvenyro. Angaras buvo tuščias“, – sakė jis renginio metu.

J.Clarksonas kartu su „Pink Floyd“ būgnininku Nicku Masonu paskutinį savo ratą apvažiavo naujutėliu „Ferrari 488“, atgabentu iš Italijos.

„Buvo laikas paskutiniam ratui. Ir aš jį apsukai gerai. Sklandžiai. Taip, dėl ko Stigas manimi didžiuotųsi“, – sakė jis.

Kovo mėnesį J.Clarksonas buvo atleistas po konflikto su laidos prodiuseriu. Kartu su juo pasitraukė ir kiti du vedėjai – Richardas Hammondas ir Jamesas May.