HomePatarimai

Ar verta pasinaudoti auto supirkėjų paslaugomis?

Ar verta pasinaudoti auto supirkėjų paslaugomis?

Nusprendus parduoti transporto priemonę daugiau nei 74 procentai lietuvių patys užsiima procesu. Likę kreipiasi į profesionalus ir tikisi, kad jie kur

Kas yra VIN kodas
Naudingi patarimai mėgstantiems keliauti automobiliu
Ką daryti jei į jūsų automobilį nubraukė stovėjimo aikštelėje

Nusprendus parduoti transporto priemonę daugiau nei 74 procentai lietuvių patys užsiima procesu. Likę kreipiasi į profesionalus ir tikisi, kad jie kur kas greičiau ir už geresnę kainą parduos jau nebereikalingą transporto priemonę. Automobilių brokeriai visa širdimi atsiduoda savo darbui ir todėl dažniausiai suranda labiausiai auto savininko poreikius tenkinančius variantus. Visgi, jeigu neturite laiko ir nenorite mokėti brokeriams – egzistuoja dar viena alternatyva. Auto supirkimas – greitas, paprastas ir kainos aspektu Jums labiausiai tinkamas variantas!

Kaip greitai atrasti supirkėjus?

Daugelis klaidingai galvoja, kad auto supirkimas vyksta senu tradiciniu būdu, kuomet tenka skambinti skirtingiems supirkėjams ir papasakojus apie mašiną klausti, kokią pinigų sumą jie gali pasiūlyti. Tai atgyvena, kuri visiškai netaupė mašinos pardavėjo laiko. Šiuo metu viskas vyksta kur kas greičiau ir patogiau.

Auto supirkimas realizuojamas specialiuose internetiniuose puslapiuose. Surasti supirkėją, kuris pasiūlys geriausi sumą – labai greita ir paprasta.

  1. Pirmiausia reikia nueiti į internetinį puslapį, kur užpildžius formą susisiekiama su supirkėjais.
  2. Kairėje pusėje matote formą, kurioje reikia užpildyti detalią informaciją apie Jūsų transporto priemonę. Kuo tiksliau viską surašysite – tuo tiksliau būsimas pirkėjas žinos, kokios kokybės transporto priemonė parduodama. Žinoma, tuo pačiu jis tiksliau galės įvardyti, kokią pinigų sumą siūlo.
  3. Būtinai prisekite kuo daugiau nuotraukų. Jose turi matytis tiek mašinos vidus, tiek išorė. Nors svarbiausia, žinoma, mašinos funkcijos, tačiau ir estetika gali pakelti supirkimo kainą.
  4. Paspaudus siųsti užklausą teks laukti, kol su Jumis susisieks supirkėjai. Patogu tai, kad visi jie įvertinę Jūsų pasiūlymą pateiks jų galimybes atitinkančias pinigų sumas. Taip iš visų pasiūlymų galėsite pasirinkti patį didžiausią.

Kodėl supirkėjai – geriausias pasirinkimas?

Auto supirkimas, kaip paslauga, atsirado todėl, kad iškilo poreikis. Pirmiausia, galima labai greitai panaudoti nebereikalingą automobilį. Nereikia laukti ištisų mėnesių kol jus atras pirkėjas. Galiausiai, apžiūrėjęs mašiną nuspręs, kad ji jam netinka. Supirkėjai Vilniuje ir Kaune dažnai nusprendę pirkti pasiima mašiną tą pačią dieną! Greičiau parduoti mašinos paprasčiausiai nebeįmanoma. Į kitus miestus atvykstama iš anksto susitarus. Vėlgi, dažniausiai kelių dienų bėgyje pas Jus apsilankys supirkėjas. Susitarus dėl smulkmenų jis pasirūpins visų dokumentų sutvarkymu ir gausite pinigus grynais. Kadangi Jūsų užklausą gaus visi supirkėjai – ne jie galės rinktis, o Jūs! Įvertinsite kuo daugiau pasiūlymų ir iš jų visų pasirinksite tą, kuris Jums tinka labiausiai!

Parduoti automobilį dar niekada nebuvo taip paprasta.

  1. Iš visų pasiūlymų galėsite pasirinkti tą, kuris Jums tinka labiausiai (dažniausiai įvertinama kaina).
  2. Parduosite transporto priemonę ypač greitai. Nereikės investuoti savo laiko.
  3. Ne Jums reikės susisiekti, tačiau su Jumis kontaktuos supirkėjai.
  4. Užpildyti paraišką yra labai paprasta ir patogu.
  5. Superkami tiek idealios būklės, tiek jau nebevažiuojantys automobiliai.
  6. Supirkėjai sutvarkys visus dokumentus, taigi Jums nereikės rūpintis smulkmenomis.

Jeigu nenorite gaišti laiko ir trokštate automobiliui kuo greičiau pasakyti „sudie“ – automobilių supirkimas geriausias pasirinkimas!