SmartRace orientacinės automobilių lenktynės Kaune! 11.04.09

SmartRace orientacinės automobilių lenktynės Kaune! 11.04.09

Ilgai lauktos SmartRace automobilių orientacinės lenktynės įvyks balandžio 9 d. (šeštadienį). Registracija pradedama nuo 20.00 val. IX forto aikštel

Prasidėjo registracija 2010 F1 kartingų čempionatui.
Automobilų orientacinės varžybos „Rakursai“ Kaune 13.11.08
Nemono žiedo V-as slalomo ir sprinto čempionato etapas

Ilgai lauktos SmartRace automobilių orientacinės lenktynės įvyks balandžio 9 d. (šeštadienį). Registracija pradedama nuo 20.00 val. IX forto aikštelėje.
Lenktynių startas 21.00 val. Startinis mokestis: 2 ekipažo nariai – 20 Lt, 3 ekipažo nariai – 40 Lt, 4 ir daugiau – 60 Lt. Ekipaže gali būti ne mažiau kaip du nariai.
Nepamirškite su savimi pasiimti fotoaparatų, smulkių pinigėlių smulkioms išlaidoms, žemėlapio, geros draugų kompanijos bei puikios nuotaikos! GPS ir kompiuteris gali Jums praversti, bet tai nėra pirmo butinumo daiktai. Taip pat informuojame, kad renginys įvyks BET KOKIOMIS ORO SĄLYGOMIS! Su gerų draugų kompanija – oras pavasarį įtakos nedaro! laimingas
DĖMESIO! Iš anksto užsiregistravusiems el.paštu [email protected] suteikiama 10 Lt nuolaida ekipažui. Laiške Jums tereikia nurodyti savo vardą ir pavardę. Užsiregistravusiems renginio dieną (balandžio 9) nuolaida NETAIKOMA!

 

Daugiau info:

http://www.facebook.com/smartrace888#!/smartrace888?sk=wall

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0